15 804 ₴
7 112 ₴
Смартфон Xiaomi Redmi 15 створений для тих, хто цінує високу продуктивність та безмежні можливості. Його масивний акумулятор ємністю 7000 мА.год забезпечує автономну роботу до 2 днів, а швидка зарядка потужністю 33 Вт та зворотна зарядка 18 Вт дозволяють завжди залишатися на зв'язку. 6.9-дюймовий FHD+ дисплей з високою частотою оновлення до 144 Гц відтворює плавне і чітке зображення. 50-мегапіксельна подвійна камера зі штучним інтелектом створює фото і відео в чудовій якості. Вбудовані творчі інструменти штучного інтелекту спрощують редагування та допомагають втілювати найкреативніші ідеї.
Витончений дизайнRedmi 15 створений, щоб комфортно розташовуватись у твоїй руці. Чотирикутна вигнута конструкція задньої кришки з уніфікованою кривизною забезпечує ідеальне та природне прилягання до долоні. Деталі з металу, включаючи декор камери із алюмінієвого сплаву зі скульптурними акцентами, створюють преміальний образ. Сучасний дизайн, продуманий до дрібних деталей, не тільки виглядає вишукано, але й відчувається комфортно, роблячи використання смартфона максимально приємним.
Плавний та чіткий візуалДисплей з динамічною частотою оновлення до 144 Гц автоматично підлаштовується під поточний контент, забезпечуючи максимальну плавність в іграх та відео, а також заощаджуючи заряд батареї при читанні статичних текстів. У результаті ти отримуєш чіткіше зображення без розмиття та розривів. Така інтелектуальна адаптація не тільки підвищує якість картинки, але робить використання пристрою більш ефективним.
Турбота про зірКомфортне та безпечне зображення в Redmi 15 досягається завдяки передовим технологіям у сфері захисту зору. Технологія контролю постійного струму дозволяє мінімізувати мерехтіння, що є критично важливим для здоров'я очей. Безпека тривалого перегляду підтверджена незалежною сертифікацією TÜV Rheinland: ти можеш насолоджуватися контентом, працювати та читати протягом усього дня, не відчуваючи напруги чи дискомфорту.
Зйомка, яка оживляє моменти50-мегапіксельна камера зі штучним інтелектом створює приголомшливі візуальні ефекти, допомагаючи тобі сфотографувати життя у всіх його фарбах. Штучний інтелект оптимізує кожен кадр, забезпечуючи неймовірну чіткість та деталізацію. За допомогою безлічі вбудованих інструментів та функцій ти зможеш по-новому подивитись на швидкоплинні моменти, пожвавлюючи повсякденні сцени. 8-мегапіксельна фронтальна камера підкреслить твою природну привабливість на кожному знімку. Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати професійні фотографії одним легким натисканням.
Виняткова чіткість та деталізаціяНасолоджуйся захоплюючим переглядом на 6,9-дюймовому імерсивному дисплеї стандарту FHD+. Його приголомшлива чіткість і яскравість пожвавлюють кожен момент, роблячи перегляд неймовірно реалістичним. Дисплей забезпечує комфортне зображення в будь-яких умовах освітлення - чи то яскраве сонце на вулиці, чи штучне світло в приміщенні. З цим екраном ти отримаєш ефект повного занурення і під час перегляду контенту, і під час динамічної гри, і при спілкуванні онлайн.
Запас потужностіФункція розширення пам'яті забезпечує покращену продуктивність та швидкодію за будь-яких обставин. Збільшення обсягу оперативної пам'яті до 16 ГБ ОЗУ гарантує більш плавну і швидку роботу Redmi 15: ти зможеш запускати безліч програм одночасно, не турбуючись про зниження продуктивності, і миттєво перемикатися між ними.
Потужність та ефективність в одному чіпіЦентральним елементом, який забезпечує високу продуктивність смартфона, є процесор Snapdragon 6s Gen 3, який гарантує швидку та надійну роботу системи. Побудований на енергоефективному 6-нм техпроцесі, цей чіпсет оптимізує споживання енергії без шкоди для швидкості, забезпечуючи плавну та швидку взаємодію з пристроєм протягом усього дня, а також стабільну роботу навіть найвибагливіших додатків.
Понад два дні повної свободиРеволюційний акумулятор ємністю 7000 мА.год. забезпечує твоєму Redmi 15 виняткову автономність. Відчуй надтривалий час роботи: до 2,26 дня використання, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин відтворення музики. Інноваційна технологія ефективного використання заряду не тільки збільшує ємність, але й подовжує термін служби батареї: навіть після 1600 повних циклів заряджання вона зберігає більше 80% своєї початкової ємності, гарантуючи тобі стабільну роботу і надійність на довгі роки.
Універсальна система живленняТурбозарядка потужністю 33 Вт забезпечує ідеальний баланс між швидким поповненням енергії та тривалим часом автономної роботи, що дозволяє тобі залишатися на зв'язку без зайвих турбот. Підтримка зворотної зарядки потужністю 18 Вт перетворює твій смартфон на портативний зовнішній акумулятор. Усього за 10 хвилин зворотної підзарядки можна забезпечити до 37 хвилин перегляду відео або до 64 хвилин розмов для іншого пристрою.
Довговічність, підтверджена тестамиТвій смартфон Redmi 15 створений для того, щоб легко витримувати повсякденні випробування. Відповідність до стандарту IP64 гарантує тобі ефективний захист від бризок та пилу. Надійність пристрою підтверджується результатами професійних тестів: зарядний порт витримує до 20 000 підключень, а кнопки живлення - до 500 000 натискань, даруючи тобі впевненість, що телефон не підведе в будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 224 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1163419 |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | Adreno 610 |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для витягання СИМ-карти, телефон, чохол |
| Матеріал екрану | стекло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Модель | Redmi 15 6/128GB Midnight Black |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник, будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 33W, IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Розміри (мм) | 171.08 x 82.05 x 8.55 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.8 GHz |