15 122 ₴
6 805 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 3 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B650M-A II-CSM |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 3 x Audio, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x VGA, 1 x BIOS FlashBack Button, 4 x USB 2.0 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B650M-A II-CSM |
| Модель чіпсету | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 7000 Series/ 8000 Series Desktop Processors |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 5400 MHz (O.C.), 7600+ MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 6600 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 5200 MHz, 5000 MHz, 4800 MHz |
| Ширина, мм | 244 |