


14 224 ₴
6 401 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 49.2 мм |
| Ширина | 272.5 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARCHER-AX72-PRO |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 147.2 мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2, WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | ARCHER AX72 PRO |
| Особливості | 4×4 MU-MIMO, OFDMA, Кнопки: Wi-Fi вмик., WPS, RESET, POWER, Підтримка Beamforming, підтримка IPTV |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP, PPTP, PPPoE, OpenVPN, IPv6, L2TP, DDNS, DHCP, IPv4 |
| Процесор | 1.0 GHz dual-core processor |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, точка доступу |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 4804 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, ax, b, ac, a |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, для дому, потужні, з usb-входом, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антени | незнімні |
| віддалене керування | Tether, WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |