13 409 ₴
6 034 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 129 г |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RB962UiGS-5HacT2HnT |
| Вхідний інтерфейс | SFP, 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 137 мм |
| Додаткові порти | USB |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Кількість антен | 2 |
| Модель | hAP ac |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS, L2TP, PPPoE, PPTP, TCP/IP |
| Процесор | QCA9558 |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, дротовий маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEEE 802.ab 1000AE-T (1000 Мбіт) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), ac (до 433 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), a (до 54 Мбіт/с) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, з usb-входом, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |