


12 109 ₴
5 449 ₴
PRIME H610I-PLUS D4-CSM — материнська плата з чіпсетом Intel H610. Оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, виконана у форм-факторі Mini ITX, а тому оптимізована для компактних систем.
Передбачає встановлення процесорів Intel Core 12-го покоління. Для підключення периферійних пристроїв, накопичувачів має широкий набір інтерфейсів: M.2, Realtek 1Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1. Для периферійних пристроїв передбачені HDMI, VGA, DP.
Комплексне охолодження забезпечує радіатор VRM, PCH та утиліта Fan Xpert. Всебічний захист системи гарантує фірмове рішення 5X Protection III.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME H610I-PLUS D4-CSM |
| Аудіоконтроллер | Realtek HD audio codec |
| Відеовиходи | HDMI, D-Sub (VGA), DisplayPort |
| Зовнішні порти | 1 x V-M.2 slot (Key E), 1 x VGA, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 170 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Контролер RAID | Без RAID контролера |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME H610I-PLUS D4-CSM |
| Модель чіпсету | Intel H610 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12 покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | AMI UEFI BIOS, 128 Mb Flash ROM |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2666 MHz, 2800 MHz, 2933 MHz, 3000 MHz, 3200 MHz |
| Ширина, мм | 170 |