11 962 ₴
5 383 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M. 2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M. 2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B760M-A D4-CSM |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 2 x USB 3.2 Gen2, 3 x Audio, 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x PS/2, 4 x USB 2.0, 1 x RJ45 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 3 x USB 2.0, 3 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | Без RAID контролера |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B760M-A D4-CSM |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Модель чіпсету | Intel B760 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | Немає |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode), 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x1 mode) |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Ширина, мм | 244 |