
11 849 ₴
5 332 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 2.5 кг |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M8700 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | додаткова ручка, кейс, обмежувач глибини, перфоратор |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Модель | M8700 SDS-Plus 22 мм, 710 Вт |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, пластиковий кейс |
| Розміри | 362 х 194 х 71 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (пряме) |
| Режими | свердління, свердління + удар |
| Сила (енергія) удару | 1.9 Дж |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Побутової |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4350 уд./хв |