14 940 ₴
6 723 ₴
Величезний акумулятор 7000 мАг дозволить вам вирушати в поїздки, працювати та насолоджуватися розвагами без зайвих думок про підзарядку
Щоразу висока якістьРобіть деталізовані фото з основним сенсором 50 МП та технологією Quad Pixel для якіснішої зйомки за слабкого освітлення
Покращення на базі ШІЗавдяки автоматичному розпізнаванню сцен та підбору оптимальних налаштувань moto ai робить ваші знімки ідеальними
Потужність, що відповідає ритму життяЛегко справляйтеся з багатозадачністю за допомогою восьмиядерного процесора та додатковими 8 ГБ оперативної пам’яті завдяки RAM Boost.
Створений, щоб виділятисяСучасний тонкий корпус, що зручно лежить у руці, робить moto g06 power елегантним та приємним у використанні
Великий екран, потужний звукОцініть 6,88" HD+ дисплей з насиченими кольорами та чітким зображенням у поєднанні з подвійними стереодинаміками та технологією Dolby Atmos, що створюють ефект повного занурення
Щоденний захист та надійністьЗ водовідштовхувальним покриттям IP64 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 33 ваш смартфон захищений від бризок, крапель і щоденних дрібних пошкоджень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Синій |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PBA00000UA |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Вага | 194 |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення, компас |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.88" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Записування відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, телефон, чохол |
| Матеріал корпусу | штучна шкіра, пластик |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Модель | G06 Power 4/256GB Tapestry |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Оснащення | швидке заряджання, гіроскоп, пило-вологозахист |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | IP64 |
| Особливості корпусу | краплеподібний виріз |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Розміри (мм) | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2 GHz |