18 107 ₴
8 148 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Артикул | BL.9BWWA.154 |
| Габарити | 30 х 20 х 2.26 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Модель | M.2 2230 1TB MA200 |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Серія | MA200 |
| Швидкість запису | 4700 Mb/s |
| Швидкість читання | 5200 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | M2 1Tb, швидкі, для PS5, для комп'ютера, для ноутбука, ігрові, найкращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Товщина | 2.6 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |