11 278 ₴
5 075 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Загальні | |
| Вага | 476 г |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RT-AX59U |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G, 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 37.5 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0, USB 3.2 |
| Захист інформації | информационная защита AiProtection, WPS, WPA2/WPA3-Personal, WPA2-ENT, WPA-ENT, Firewall |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | RT-AX59U |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS, RTSP, PPTP, PPPoE, L2TP, NAT, IPSec |
| Процесор | 2.0 GHz quad-core processor |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3603 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, ax, ac, a, b |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні, з usb-входом, для дому, VPN роутери, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антени | вбудовані |
| віддалене керування | WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | DDNS, NAT, демілітаризована зона (DMZ), фільтрація MAC-адрес |