10 756 ₴
4 840 ₴
Висока частота оновлення
Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, плавне прокручування та більш плавний рух.
ComfortView Plus
Мінімізація шкідливого впливу синього світла без шкоди для точності передачі кольорів за допомогою завжди увімкненої вбудованої системи ComfortView Plus від Dell. Оцініть різницю, коли ComfortView Plus допомагає зменшити жовті відтінки для забезпечення більш точної передачі кольорів у порівнянні з програмною технологією низького рівня синього світла.
Надійність під будь-яким кутом
Функціональний, компактний дизайн
Зроблено для вас, екологічно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BQZT |
| Вага без упаковки | 3.5 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Інтерфейси підключення | 1 х HDMI, 1 х VGA |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Модель | SE2425HM |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | Матове |
| Розміри з підставкою | 539 x 412 x 179 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | LCD, TFT, до 5000 грн, до 10000 грн |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |