


11 333 ₴
5 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poly |
| Кількість ліній | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82M84AA |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейси | 2х Gigabit Ethernet (RJ-45), jack 3.5 мм, RJ-9 |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Модель | Edge B30 |
| Основні функції | Тріскавка |
| Підтримка PoE | Да |
| Роз'єми | 3.5 мм, RJ-9, RJ45 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | DHCP, IEEE 802.1p, Layer 3 TOS |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Колір | Чорний |
| Кольоровість | монохромний |