

13 049 ₴
5 872 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interline |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Mix new White |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Вид монтажа | врізний (на мийку) |
| Вид змішувача | двоважільний |
| Висота змішувача | 292 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Керамічний картридж | Да |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Модель | Mix new White |
| Підключення | до фільтра та водопроводу |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | для кухні |
| Тип виливу | поворотний вилив |
| Шланги | 40 см |