10 916 ₴
4 912 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5 A |
| OutputСurrent +3,3 V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | PPS-750FC |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Модель | 750W Polaris |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |