


11 687 ₴
5 259 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | MAG A750GL PCIE5 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Модель | 750W MAG A750GL PCIE5 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 3x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR) |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |