7 940 ₴
3 573 ₴
Материнські плати ASUS Prime розроблені для розкриття максимальних можливостей новітніх процесорів Intel 12-го покоління. Серія Prime H610 поєднує в собі потужну систему живлення, ефективне охолодження та інтелектуальні функції налаштування параметрів за допомогою інтуїтивного програмного забезпечення й ексклюзивних функцій BIOS.
Гнучке налаштування
Материнська плата Prime H610 пропонує гнучкі засоби налаштування різних параметрів комп’ютера, щоб адаптувати продуктивність до поточних завдань.
UEFI BIOS
Інтерфейс UEFI BIOS від ASUS надає все необхідне для налаштування, розгону та моніторингу системи, створеної на основі сучасних процесорів. Він має режими для новачків і досвідчених користувачів.
Охолодження
Щоб забезпечити стабільну роботу комп'ютера під високими навантаженнями, материнські плати серії Prime H610 наділені численними радіаторами та роз'ємами для вентиляторів.
Продуктивність
Материнські плати ASUS серії Prime H610 призначені для нових процесорів Intel 12-го покоління, які пропонують ще більше обчислювальних ядер і пропускної здатності інтерфейсів. Моделі ASUS H610 пропонують якісну систему живлення, ефективне охолодження та сучасні інтерфейси, щоб розкрити всі переваги новітніх процесорів.
Персоналізація
Інженери ASUS приділяють особливу увагу деталям, які впливають на комфорт користувача, тому для забезпечення якісного звуку у платах серії Prime H610 застосовується ексклюзивний аудіокодек з гнучкими налаштуваннями, а візуальні ефекти повноколірного підсвічування легко персоналізувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME H610M-K |
| Аудіоконтроллер | Realtek Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Відеовиходи | HDMI, D-Sub (VGA) |
| Зовнішні порти | 1 x VGA, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M. 2 2280 |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 234 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power, 1 x 24-pin |
| Контролер RAID | Без RAID контролера |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME H610M-K |
| Модель чіпсету | Intel H610 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | підтримка процесорів Intel Core, Pentium Gold і Celeron 14-го, 13-го і 12-го поколінь |
| Інші коннектори | 1 x S/PDIF out header, 2 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x SPI TPM header, 1 x speaker header, 1 x RGB Header, 1 x COM port header, 1 x Clear CMOS header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x Front Panel Audio header (AAFP) |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz, 5600 MHz |
| Ширина, мм | 203 |