

8 467 ₴
3 810 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Об`єм | 25 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NN-ST34NWZUE |
| Висота | 28 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 38 см |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Додатково | підсвічування камери, таймер |
| Модель | NN-ST34NWZUE |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | Автоматичні програми, автовимкнення, автоматичне розморожування |
| Поворотний стіл | Да |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | звичайна (соло) |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип управління | сенсорний |
| Функції і спеціальні програми | автоматичне розігрівання, встановлення часу (годинник), автоматичне приготування |
| Колір | Білий |
| Ширина | 46.9 см |