



7 900 ₴
3 555 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS.02.08.0011 |
| Повітряний потік | 82 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 3.1 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| для процесорів | INTEL, AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Модель | i240-B-SE |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір водоблока | 70 х 70 х 52.4 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 275 х 120 х 27 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор) |
| Сокет | 1156, 2066, 1700, 1200, 1155, 1152, 1151, 1150, AM5, AM4, AM3, FM2, AM2+, AM2, FM1, 2011, 1366 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | Double Ball Bearing |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 33.28 dB |