8 229 ₴
3 703 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epsolar |
| Максимальний струм навантаження | 6.6 А |
| Тип контролера | MPPT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TRACER5210LPLI |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна потужність сонячної батареї | 260 Вт |
| Максимальна ефективність | 96% |
| Максимальна напруга сонячних панелей | 80 В |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Модель | Tracer5210LPLI 20A, 12/24V MPPT Solar |
| Напруга Акб | 8.5 - 32 В |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Країна виробництва | Китай |