8 076 ₴
3 634 ₴
GameMax GX-750 80+ Gold ATX
Джерело живлення, одна з інноваційних золотих основ дизайну на Platinum Level, LLC і схемі DC-DC, класична ефективність понад 92%, технологія вільного кабелю. Блок живлення серії GameMax GX Сертифікований золотом 80+, що пропонує велику цінність геймерам і розробникам систем. Вентилятор FDB зменшує тепло під час великого навантаження, зберігаючи при цьому низький рівень шуму. Серія GX, розроблена з урахуванням стабільності та довговічності, є ідеальним вибором для живлення ваших систем! LLC+DC--DC високоефективний 80+ Золотий сертифікат APFC. DC-DC інтегрований індуктор накопичення енергії, тихий і високоефективний. 100-240 В змінного струму повна вхідна напруга. Кілька інтерфейсів PCIE повністю підтримують новітні відеокарти. Інтегрований повністю твердотільний конденсатор, вихід модуля Free-Cable, менші втрати потужності. Резонансний конденсатор Farad є стабільним та ефективним. Основний конденсатор 105℃ має тривалий термін служби та плавний вихід. Вентилятор з регульованою температурою працює надзвичайно тихо. Всього ШІСТЬ рівнів захисту: OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP. Повністю чорна вихідна лінія з чистої міді, ефективна та потужна. Компоненти SMT, швидко розсіюють тепло та є більш стабільними.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 60А |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5 А |
| Артикул | GX-750 Modular |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Модель | 750W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |