6 529 ₴
2 938 ₴
FROZN A720 — кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Має 7 теплових трубок та два 140 мм високопродуктивні вентилятори для успішного відведення тепла від ЦП. Класичний дизайн підійде для всіх типів збірок ПК.
Спеціально розроблені алюмінієві ребра у формі хвиль отримали більшу площу розсіювання тепла. Термопаста Frost X25, що входить в комплект, забезпечує мінімальну термостійкість, простоту використання та виняткову надійність.
Кулер виготовлений зі зносостійкого пластику класичного чорного кольору, завдяки чому чудово доповнюватиме більшість збірок ПК. A720 забезпечить стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 163 |
| Артикул | FROZN A720 Black |
| Повітряний потік | 98.6 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.26 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| для процесорів | INTEL, AMD |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Модель | FROZN A720 Black |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | Немає |
| Розмір (загальний) | 163 х 156 х 140 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | AM5, 2066, 2011-3, 2011, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Споживаний струм вентиляторами | 0.36 А |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 33.5 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 4.32 Вт |