



7 276 ₴
3 274 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TKD-M80/T80 |
| Гарантія, міс | 6 |
| Модель | AI Translator Premium M80 |
| Особливості | офлайн-режим переведення |
| Виробник | Tokdance |
| Розмір | 120.5 х 58 х 9.8 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Екран | 4.02" IPS 1136 х 640 |
| Електроживлення | 1500 mAh |
| Мовами переведення | японський, француський, спрощений китайський, український, традиційний китайський, тайський, російський, португальський, польський, нідерландський, німецький, монгольський, корейський, італійський, іспанський, індонезійський, в'єтнамський, арабський, англійська |