6 411 ₴
2 885 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 159 |
| Артикул | AS.01.08.0015 |
| Повітряний потік | 86.2 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 4.88 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| для процесорів | INTEL, AMD |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Модель | W700-B |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір (загальний) | 159 х 148 х 134 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Сокет | AM4, 2066, 2011, 1700, 1366, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | підшипник кочення |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Споживаний струм вентиляторами | 0.20 А |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 35.1 dB |