6 558 ₴
2 951 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | D41 MESH Black |
| Вага (кг) | 6.6 кг |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C, 1 x USB 3.0, 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 204 x 407 x 452 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5&ction; | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25” | немає |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5&54; | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5&BAR; | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесора | 168 мм |
| Матеріал корпусу | скло, алюміній, сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см, Front 1x12 см, 2x14 см, Back 1x12 см, Bottom 3x12 |
| Модель | D41 MESH Black |
| Наявність блока живлення | без блока живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі, з пиловим фільтром |
| Охолоджувальні елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | ATX, Micro - ATX |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Серія | JONSBO D41 |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 440 мм |
| Колір | Чорний |