



6 820 ₴
3 069 ₴
Передові інженерні рішення
Фахівці MSI мають величезний досвід розробки високопродуктивних материнських плат. Вони відбирають найкращі схеми та компоненти, щоб створювати пристрої, здатні надійно працювати навіть у найекстремальніших умовах.
Покращена продуктивність
Високопродуктивні материнські плати MSI мають передову функціональність і технології, які будуть корисними для будь-якого користувача, будь то геймер, професіонал або комп'ютерний ентузіаст.
Екстремальне тестування стабільності та сумісності
Компанія MSI проводить тестування модулів пам'яті найбільш популярних марок, включаючи Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill та багато інших, щоб забезпечити їх максимальну сумісність зі своїми продуктами та покращити потенціал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRO H610M-E DDR4 |
| Аудіоконтроллер | Realtek ALC897 |
| Відеовиходи | HDMI, D-Sub (VGA) |
| Зовнішні порти | 1 x VGA, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M. 2 2280 |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 236 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | Без RAID контролера |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRO H610M-E DDR4 |
| Модель чіпсету | Intel H610 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12 покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2666 MHz, 2800 MHz, 2933 MHz, 3000 MHz, 3200 MHz |
| Ширина, мм | 200 |