6 569 ₴
2 956 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HIGH POWER |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | HP1-J600GD-F12S |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Модель | 600W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 600 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.52 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |