6 364 ₴
2 864 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VC204810 |
| Вага | 1.3 кг |
| Місткість резервуару для води | 1 л |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість чаш | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель | Ultracompact |
| Потужність | 800 Вт |
| Обсяг чаш | 9 л |
| Особливості | індикатор нагрівання, таймер на 60 хвилин, знімні частини можна мити в посудомийній машині, індикатор рівня води, можливість доливання води |
| Розміри | 45.6 х 32.2 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип управління | механічний |
| Колір | Чорний |
| Чаша для круп | Да |