6 169 ₴
2 776 ₴
GameMax GP-750 — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3 V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5 А |
| Артикул | GP-750 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Модель | 750W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4 pin |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 85 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.31 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |