5 713 ₴
2 571 ₴
Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-2000 профи призначений для з’єднання пластикових труб з зовнішньою муфтою шляхом оплавлення контактних поверхонь за допомогою нагрівального елемента в побутових умовах.
У моделі ЗПТ-2000 профи передбачено безліч корисних рішень:
До комплекту входять трубні ножиці, рукавички та вимірювальна рулетка. Для зберігання і транспортування інструменту передбачений зручний кейс.
Основні технічні параметри
Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-2000 профи працює від побутової електромережі змінного струму, його нагрівальний елемент розрахований на напругу 220 ± 10% В, 50 Гц.
Потужність нагрівального елемента моделі ЗПТ-2000 профи становить 2000 Вт і дає температуру нагрівання 50-300 °С. Необхідна температура досягається протягом 10 хвилин, регулюється плавно. У процесі пайки заданий показник підтримується автоматично високотехнологічним терморегулятором.
У комплекті передбачений набір змінних насадок (6 комплектів) під різні розміри труб з полімеру: 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм.
Особливості моделі:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 850532 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна робоча температура | 300 °C |
| Модель | &перше; ПРОФІ&ction; для труб ЗПТ-2000 |
| Насадки | 40 мм, 63 мм, 50 мм, 32 мм, 25 мм, 20 мм |
| Особливості | терморегулятор, тефлонове покриття насадок |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | для пластикових труб |
| Тип нагріву | постійний |