

5 507 ₴
2 478 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Об`єм | 20 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EDMS-207BEDH |
| Висота | 36.6 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 24 см |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Модель | EDMS-207BEDH |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовимкнення, блокування роботи за відчинених дверцят |
| Поворотний стіл | Да |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | звичайна (соло) |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип управління | електронний |
| Функції і спеціальні програми | авторазогрівання |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 44.4 см |