5 573 ₴
2 508 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.45 кг |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG5931/15 |
| Час зарядки | 1 година |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дисплей | LED |
| Додатково | бритва, зарядний пристрій, чохол для зберігання |
| Кількість бритвених головок/сіток | 1 |
| Максимальна довжина | 16 мм |
| Мінімальна довжина | 0.5 мм |
| Модель | MG5931/15 |
| Призначення | для волосся, для тіла, для носа та вух, для обличчя, для бороди та вусів |
| Особливості | вологе очищення, індикатор заряду, леза, що самозаточуються |
| Харчування | Акумулятор |
| Робота від акумулятору | 120 хв |
| Система гоління | леза |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип гоління | сухе |
| Колір | Сріблястий |