
5 453 ₴
2 454 ₴
Ви обожнюєте лазанью, але коли ви розігріваєте її в мікрохвильовій печі, вона підгоряє зовні, а всередині залишається холодною? З мікрохвильовою піччю Hansa ви можете бути впевнені, що ваша лазіння завжди буде ідеально приготовлена. Все завдяки кільком точкам випромінювання мікрохвиль, які в поєднанні з пластиною, що обертається, забезпечують рівномірне прогрівання страви як зовні, так і всередині.
Механічна система керування
Керуйте приладом з легкістю, не турбуючись про те, як працюють усі ці електронні елементи керування! Встановіть час приготування у мікрохвильовій печі поворотом зручного регулятора. Завдяки такій великій зручності, висока функціональність приладу ще довго не стане непотрібною. Прилад легко чистити і виглядає дуже стильно завдяки мінімалістичному дизайну.
Поворотний стіл
Поворотний стіл забезпечує рівномірне прогрівання страви зовні, всередині та біля основи. Смачного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Об`єм | 17 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AMGF17M3BH |
| Висота | 26.2 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 31.5 см |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | обертова таця, підсвітка камери, таймер |
| Модель | AMGF17M3BH |
| Потужність НВЧ | 600 Вт |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | звичайна (соло) |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Тип гриля | відсутній |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип управління | механічний |
| Функції і спеціальні програми | авторазогрівання |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45.2 см |