5 038 ₴
2 267 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-P550SS |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Модель | 550W |
| Модуль PFC | активний |
| Потужність | 550 Вт |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Стандарт БЖ | ATX 3.0 |
| Країна виробництва | Китай |