



4 958 ₴
2 231 ₴
Перфоратор ручний електричний TRH-500 Mini призначений для побутового використання в таких видах робіт, як:
Інструмент має два режими роботи — ударно-обертальний (буріння) і обертальний (свердління) — та реверс для полегшення виводу інструменту з отвору.
Свердління перфоратором здійснюється у відповідному режимі свердлами з хвостовиком SDS-Plus або стандартними циліндричними свердлами за допомогою додаткового спеціального свердлильного патрону з хвостовиком SDS-Plus, який може бути вставлений на місце бурів. Пилозахищений кінцевик патрона забезпечує максимальний термін служби виробу.
Перемикач напрямку обертання (реверс) змушує бур обертатися у протилежному напрямку. В разі застрягання буру в стіні це дозволить витягти його без шкоди для інструменту і робочої конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Вага | 2.7 кг |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 850598 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | гарантійний талон, документація, інструкція з експлуатації, набір свердел, перфоратор, пластиковий кейс, виробник залишає за собою право на внесення змін у комплектацію виробу |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Модель | TRH-500 Mini |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | обмежувач глибини свердління, реверс |
| Розташування двигуна | горизонтальне (пряме) |
| Режими | свердління, свердління + удар |
| Сила (енергія) удару | 1.3 Дж |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі, електричні |
| Тип | Побутової |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4800 уд/хв |