5 587 ₴
2 514 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.198-330.0 |
| Час зарядки | 4 години |
| Час роботи на одному заряді | 10 хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Ємність пилозбірника | 0.15 л |
| Кількість шарів фільтрації | 2 |
| Модель | CVH 2 |
| Насадки і щітки | основна, щілинна |
| Особливості | Щілинна насадка |
| Розмір | 6 см, 33 х 7, 6 х 7 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | дешеві, компактні, легкі, недорогі, економні |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип пилососа | автомобільний |
| Тип пилососа, синк | автомобільний пилосос, автопилосос |
| Тип управління | на корпусі |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Колір | Білий |