4 764 ₴
2 144 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Загальні | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RX12L PRO |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 200 мм |
| Захист інформації | SSID, WPA2-PSK, WPA3-SAE/WPA2-PSK, WPS |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | RX12L PRO |
| Особливості | 20/40/80/160 MHz bandwidth, Підтримка IPTV, Підтримка Beamforming, Кнопка WPS, Кнопка RESET, Клонування MAC, Гостьова мережа, Port forwarding, OFDMA, MU-MIMO, 1024-QAM high data rate |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, L2TP, IPv6, IPSec, DHCP, DDNS, IPv4 |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, точка доступу, підсилювач сигналу |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, ax (5 ГГц, b, до 2.4 Гбіт/c), a |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, для дому, потужні, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антени | незнімні |
| віддалене керування | WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | Beamforming, демілітаризована зона (DMZ), фільтрація вмістулиця |