4 627 ₴
2 082 ₴
Рюкзак HEAD AB330 SKATEBOARDS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 20 л |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 502024127 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 3 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Матеріал | водовідштовхувальна тканина |
| Модель | AB330 SKATEBOARDS |
| Особливості | високоякісна фурнітура, регульовані лямки, світловідбивні елементи |
| Відділення | для пляшки, для шкільного приладдя, для телефона, для планшета |
| Стать | Хлопчик |
| Спинка | ортопедична |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | для першокласників |
| Колір | різнобарвний, чорний |