



4 071 ₴
1 832 ₴
Сковорода Resto Vega – це стильна та зручна кухонна посудина, яка стане незамінним помічником у приготуванні ваших улюблених страв. Її сучасний дизайн і високоякісні матеріали гарантують тривалий термін служби та збереження смакових якостей їжі.
Основні переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Товщина дна | 2.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95003 |
| Висота борту | 5.3 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр | 28 см |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Модель | Vega 28 см |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, отвір для підвісу, ергономічна ручка |
| Розміри | ø 24 х 4.7 см |
| Серія | Vega |
| Сумісність із плитами | газові плити, індукційні плити, керамічні плити, електричні плити |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | сковороди 26/28/30 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Тип сковороди | традиційна |
| Товщина стінок | 2.2 мм |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |