3 509 ₴
1 579 ₴
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення при закипанні води | Да |
| Артикул | SWK1778BK |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Обертання на 360° | Да |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 23 х 19.5 х 22 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Захист | від перегріву |
| Кришка | незнімна |
| Модель | SWK1778BK |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Звичайний |
| Тип нагрівального елементу | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | Да |
| Колір | Сірий |