3 573 ₴
1 608 ₴
Заощаджуйте час та енергію для решти дня
Цей елегантний чайник має прозоре віконце для води та індикатор на одну чашку, щоб нагріти чашку вдвічі швидше. Велика місткість і швидке потужне нагрівання роблять його ідеальним для швидкого кип'ятіння води. Він відкривається однією рукою та оснащений знімним фільтром, який легко миється.
Індикатор заповнення чашки
Насолоджуйтеся чашкою чаю у 2 рази швидше завдяки індикатору заповнення чашки.
Відкривання однією рукою
Автоматичне відкривання однією рукою одним натисканням кнопки для легкого наповнення та очищення.
Стильний дизайн
Елегантні, сучасні контури чайника додадуть стилю вашій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення при закипанні води | Да |
| Артикул | KO5S0DE0 |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Обертання на 360° | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 23.8 х 16.2 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 23 х 24 х 19 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові характеристики | захист від перепаду напруги, напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Захист | від увімкнення без води, від перегрівання |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Кришка | незнімна |
| Модель | KO5S0DE0 |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип нагрівального елементу | прихований (диск) |
| Встановлення температури нагрівання | Немає |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Колір | Нержавіюча сталь |