3 551 ₴
1 598 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVS |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.065 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS380282910001 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 28 см |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Модель | Natura Induction 28 см |
| Серія | Natura Induction |
| Країна виробництва | Китай |