3 251 ₴
1 463 ₴
Мобільний телефон Nomi i2420 — це простий і зручний телефон, який підходить для тих, хто шукає базові функції звʼязку. Оснащений великим кольоровим дисплеєм і фізичною клавіатурою, цей телефон ідеальний для здійснення дзвінків і відправки повідомлень.
Nomi i2420 — це надійний вибір для користувачів, яким потрібен телефон для основних завдань без зайвих складнощів і функцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6580 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | i2420 Black Grey |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 140 грамів |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 2.39" |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Кнопкові телефони, Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість ядер | 4 core |
| Комплект постачання | документація, зарядний пристрій, телефон |
| Модель | i2420 Black Grey |
| Мультимедіа | FM-радіо, музичний плеєр |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник, календар, калькулятор, телефонна книга, годинник |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | водонепроникні, протиударні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 137.2 x 59.8 x 15.9 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro, Nano |