3 022 ₴
1 360 ₴
Поворотний кронштейн для телевізора AGN AGN70-442P сумісний з телевізорами діагоналлю 32-70 дюймів та вагою до 40 кг.
Кронштейн легко кріпиться до стіни за принципом «картини». Поворотний кронштейн зробить перегляд максимально комфортним.
Кронштейн AGN AGN70-442P підтримує дворівневе регулювання висоти та регулювання кута нахилу вперед/назад, що дозволяє налаштувати оптимальний кут огляду та мінімізувати відблиски.
Регулювання рівня допоможе ідеально вирівняти телевізор після монтажу, а передбачене управління кабелями – підтримувати з ними порядок.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| VESA | 150 x 150, 100 x 100, 100 x 200, 100 x 150, 400 x 400, 400 x 300, 300 x 300, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200 |
| Артикул | AGN70-442P |
| Варіанти установки | на стіну |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Модель | AGN70-442P |
| Призначення | Для телевізора |
| Особливості | система прокладки кабелей |
| Виробник | AGN |
| Розміри | 444 x 420 x 67 мм |
| Відстань від стіни | 67-355 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | поворотно-похила |
| Кут обертання | +3°~-3° |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кут повороту | +60°~-60° |
| Колір | Чорний |