3 302 ₴
1 486 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | USH-H-65W |
| Габарити (ВхШхГ) | 50, 5 х 21 х 22, 5 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | Тиха робота, Регулятор інтенсивності пари, Низьке енергоспоживання, Настроювання рівня відносної вологості повітря: 45-90%, Контейнер для ароматичної олії, Заливання води зверху, Гігростат (регулювання вологості) |
| Індикатори | влажности |
| Модель | USH-H-65W |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 6.5 л |
| Основні функції | зволоження |
| Площа обслуговування | 40 м² |
| Продуктивність | 390 мл/год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | ультразвуковий |
| Колір | Білий |