2 671 ₴
1 202 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K2890224 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 200 мм |
| Матеріал рукояті | нержавіюча сталь |
| Модель | Precision 20см, нержавіюча сталь |
| Призначення | глюто (кухарський) |
| Особливості | технологія охолодження леза за температури -120°, кут заточування 22° |
| Розміри | 33.8 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення рукояті | суцільне лиття |