2 887 ₴
1 299 ₴
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення при закипанні води | Да |
| Артикул | EKL-FD700SS |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Обертання на 360° | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 19 х 17 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 24 х 20 х 18 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Захист | автовимкнення під час зняття з підставки, від увімкнення без води |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Кришка | незнімна |
| Модель | EKL-FD700SS |
| Особливості | підсвічування корпусу, терморегулятор, світловий індикатор |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип нагрівального елементу | прихований (диск) |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C, 50°C, 70°C, 80°C, 90°C |
| Фільтр від накипу | Да |
| Колір | Нержавіюча сталь |