
2 900 ₴
1 305 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-K1101M |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність зчитування | 4 см |
| Індикація | звукова, світлова |
| Інтерфейси | RS-485, Wiegand |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель | DS-K1101M (СКД) |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 132 х 92 х 20 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Температурний режим | -40°C ~ +70°C |
| Тип підключення | провідний |
| Тип установки | Зовнішній |