


2 238 ₴
1 007 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Колір | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CV022952 |
| Вага (кг) | 0, 84 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр під'єднання | G 1/2" |
| кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | неіржавка сталь |
| Модель | Klassisch-ESG703-30 |
| Розмір лійки | ø 300 х 55 мм |
| Країна виробництва | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип лійки | стельова |
| Форма лійки | кругла |