2 409 ₴
1 084 ₴
Одноважільний врізний кухонний змішувач (KRP) Edelstahl Klassisch-SCH035 від Kroner виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям чорного кольору, має поворотний вилив завдовжки 18.5 см і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкої шлангової проводини під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Klassisch-SCH035 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Вид монтажа | врізний |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Довжина виливу | 18.5 см |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний картридж 35 мм, тип кріплення: гайка |
| Комплект постачання | кріпильний елемент, шланги підведення води, змішувач |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Модель | Klassisch-SCH035 |
| Країна виробництва | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | для кухні |
| Тип виливу | поворотний |