


1 960 ₴
882 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 153 г |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N5 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet, USB 3G/4G |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 85 мм |
| Додаткові порти | USB |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | N5 |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | 3G/4G, DHCP, L2TP клієнт, MU-MIMO, PPTP клієнт, підтримка IPTV, підтримка PoE, підтримка VLAN, підтримка технології Beamforming, Статична IPv6-маршрутизація |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, PPPoE, IPSec, L2TP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/c) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому, з usb-входом, 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| віддалене керування | TR-069, WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |